Dec 12, 2018

Belediyelerin 2. el dükkanları

0 comments

Edited: Mar 28

New Posts
  • Elimde kullanılmamış bir miktar defter, kalem vs. ve ilkokul kitabı var. Özellikle köy okullarına göndermek istiyorum. İhtiyacı olan yerler bilen varsa bilgilendirebilir mi?
  • Elimdeki kitapları satabilirim veya değiş tokuş yapabilirim. Tercihim kendime bir şeyler katacak bilgi dolu kitaplar ama şiir ve romanlarla da olur. Elimdeki kitaplar: Sabahattin Ali - Bütün Şiirleri Nazım Hikmet - Henüz vakit varken gülüm Naz. Hikmet - Büyük insanlık, kendi sesinden şiirler Turgut Uyar - Dünyanın en güzel Arabistanı Gülten Akın - Deli kızın türküsü (altı çizili) Ahmet Hamdi Tanpınar - Bütün Şiirleri Yahya Kemal - Kendi gök kubbemiz (1990 basım) Jose Mauro de Vasconcelos - Şeker portakalı Ahmed Arif - Leylim leylim (alti çizili) Edip Cansever - Gelmiş bulundum Behçet Necatigil - Eski sokak Serdar Özkan - Aşkın resmi Oktay Rifat - Bayraklarımı çektim Orhan Veli - Beni bu güzel havalar mahvetti Orhan Pamuk - Kafamda bir tuhaflık John Steinbeck - Fareler ve insanlar Cahit Zarifoğlu - Yedi güzel adam Mehmet Akbulut - Alışveriş ilmihali Betty Mahmudî - Kızım olmadan asla (yaşanmış hayat öyküsü) Ahmet Gürbüz - Hz. Muhammed ile bir saat konuşmak Cihan Aktaş - Hz. Fatıma Ebu Abdurrahman es-Sülemi - Nefsin ayıpları (altı çizili) Ramazan Kayan - Namaz çağrısı
  • Instagramda çok güzel hesaplar, dernekler paylaşıyorsunuz. Kitap, eşya, kıyafet verebileceğimiz yerleri buraya da hep beraber eklersek çok güzel bir arşiv olabilir.

© 2023 by Design for Life.

Proudly created with Wix.com