top of page
Ekran Resmi 2020-07-13 14.42.15.png
SÖ.png

Hayatınıza ferahlatıcı bir dokunuş

Yenilenen içeriğiyle "Sadeleşerek Özgürleş" bir online grup atölyesi, tamamiyle WhatsApp üzerinden ilerliyor.
 

Sadeleşerek Özgürleş, 3 hafta süren, WhatsApp üzerinden ilerleyen bir online atölye çalışması.

Ne zaman?

 

En yakın program tarihini öğrenmek için mail at.

 

Neden “Sadeleşerek Özgürleş? 
 

Çünkü sadeleşmenin bize alan, zaman ve para kazandırdığına inanıyorum ve bunlar çok değerli 3 kaynak. Bu kaynak bizi gerçekten istediğimiz hayata ulaşmak için özgürleştiriyor. İçimizde kalan ama gerçekleştirmeye fırsat bulamadığımız hayallerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirmeye adım atıyoruz beraber.

Bu çalışma kimler için?

Bu atölye hayatın kalabalığı içinde yaşarken kendi hazinelerini tekrar fark etmek isteyenler için düzenlendi. Hayatı daha kolay yaşamak, kendine, sevdiklerine ve sevdiği şeylere daha çok vakit ayırmak isteyenler için. 

 

Hayatına minimalizmi, daha az atık çıkarma kavramını, tüketim alışkanlıkları hakkında farkındalığı ve bu konuları destekleyen birçok yan faydayı hayatına eklemek isteyenler, daha da önemlisi bu konuda hızlıca ve sistemli olarak hareket etmek isteyenler ve tabii ki bu süre boyunca benim desteğimi yanı başında isteyenler için bir çalışma.

 

Ne yapıyoruz?
Bu online atölye sürecinde, evinizdeki eşya kalabalıklığının bir günde birikmediğinin ve 1 gecede de ortadan kalkmayacağının bilinciyle, sindire sindire ilerleyerek eşyalarımıza tek tek bakıyoruz, her gün daha az atık çıkarma yolunda yeni bir alışkanlığı benimsiyoruz, hiçbir alanda israf etmemek için alışveriş alışkanlıklarımızı düzenliyoruz.

Yine bu süre boyunca her gün size içinde neyi neden yaptığımızı anlatan sesli mesajlar ve dokumanlar gelecek. Sizin anlattıklarımı daha kolay hayatınıza uygulayabilmeniz için bilgi ve görevler olacak. 

Atölye çalışması boyunca her sabah Whatsapp üzerinden sabah mesajınız ve günün size yardımcı belgesi gelecek. Sonrasında ise gün boyu grup aktif oluyor, Sorularınızı, gelişmelerinizi, hatta önerilerinizi gün içinde dilediğiniz zaman paylaşabilirsiniz. Hatta grup çalışmasının da güzelliği burda oluyor.

Gün içinde gelen sorulara da ya yazılı ya da sesli dönüş yapıyorum. Grup katılımcıları ise takıldıkları soruları sormak, başardıkları görevleri paylaşmak için yazıyorlar genelde. Ayrıca herkesin yaşam tecrübesi farklı olduğu için çok güzel katkılarda bulunuyorlar.,

Grup çalışmasının özellikle artısı ise grup motivasyonu sağlaması, yalnız olmadığınızı görmek, gruptaki kişi sayısı kadar farklı ilham kaynağının sürekli sizinle olması. 

Bu yeni programda bizimle olmak için aşağıdaki butondan bana yazabilirsiniz.

Bu programlara da göz at:

Ekran Resmi 2023-04-17 13.49.10.png
7.png

Katılımcıların Yorumları - Görselin üzerine tıklayarak tamamını okuyabilirsiniz.

bottom of page